22 Mart 2013

Ttnet Gönderdiği Faturanın Sebebini Açıklayamıyor!

2012 yılının Şubat ayında taahütsüz ve borçsuz olarak kapattırmış olduğum 1826038** nolu Ttnet hattıma defalarca küçük meblağlı (3tl ile 10 tl arası)faturalar çıkartıyor.Aklına geldikçe fatura gönderiyor.Son fatura 15.03.2013 tarihli ve 6 lira.Üzerime kayıtlı başka hiçbir sabit telefon ve internet hattı yoktur.

Ödediğim fatura dökümleri ve müşteri hizmetleri son telefon görüşmesi kayıtlarım mevcut.Müşteri temsilcisinin sistemden kaynaklanan bir hata olduğu yönünde sözlü beyanı var.Ttnet ile görüşüp şikayet başvurusu yaptım.Bildirim numarası(118626253) geri dönüp bilgi veren olmadı.Ttnet kurumuna haksız kazancı kınıyorum.

Ali 54 Okunma

Cevaplar

  • Ali12 Şubat 2016

    Aynı durumu yaşayan olur diye sonucu yazayım dedim. TTNET hattıma tanımlı güvenlik programı varmış ve meblağ çok düşük olduğundan biriktilçe fatura ediliyormuş. İnternetimi kapattığım halde güvenlik programı aboneliğimi kapatmamışlar yani operatör hatası. bir de üstüne güvenlik programını kullanıyorsunuz dediler. nerede kullanabilirim peki deyince cevap yok unutulmuş tabii. Geri ödemeyi kabul ettiler.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön