25 Mart 2013

Ttnet Gideremediği Hatanın Faturasını Ödetiyor!

08 Ocak Tarihinde başlayan arızamı 13 Şubata kadar giderememeştir. Akabinde farkı bir servis sağlayıcıya taşımış bulunmaktayım. 35 günlük arıza süreci içerisinde bir çok defa teknik servis gelip arızayı giderdiğini belirtmiş ama düzeltilmemiştir her seferinde müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede arızamın (sinyal ulaşmadığını söyleyip) yeni bir arıza kaydı açmıştır.

Farklı servis sağlayıcıya geçtikten sonra; 2 adet 72 TL fatura göndermiştir. Kullanmadığım internetin faturasını ödemeyeceğimi belirtip iptal edilmesi için başvuruda bulundum buna istisnaden inceleme yapacaklarını söylediler. İnceleme yaptıklarını benim kusurlu olduğumu söylediler, bu kabul edilemez! Kendi hatalarını bana ödetiyorlar.

Muzaffer 17 Okunma

Cevaplar

 • Muzaffer 22 Mayıs 2013

  Utanmadan birde beni icra'ya vermişsiniz!!!

 • Muzaffer 28 Mart 2013

  444 0 375 en az 50 defa aradım, call-center elemanının kapasitesi, sorunu çözmeye yetmiyor!

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön