23 Eylül 2013

TTNET Gezinti.com Sitesine Yönlendirilme!

TTNET'in Gezinti. com sitesine sürekli olarak yönlendirme yapmasından şikayetçi olduğumu kendilerine defalarca belirttiğim halde, tarafıma geri dönüş yapılmadı. Adres çubuğuna yazdığım internet sitesine gitmeden "gezinti" sitesine yönlendirilmek istemiyorum. TTNET ile bu konu hakkında bir anlaşmamız, sözleşmemiz de yok. Bu durum hiç bir şekilde etik değil. İstemediğim bir siteye TTNET beni yönlendiremez ve internet alışkanlığım hakkında bilgi toplayamaz.

TTNET, İnternet ön belleğini çerezleri silmek ya da gezinti sitesine girip ayarları kapamak gibi teknik bilgileri anlatarak geri dönüş yapmak yerine, bu siteye beni asla yönlendirmemeli.

Bu durumdan şikâyetçiyim, çözülmesini istiyorum.

Mustafa 115 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa23 Ekim 2013

  Müşteri ile görüşmek ile çözüm üretmek arasında çok büyük fark var. TTnet Gezinti anlaşması gereğince yönlendirmeleri kesinlikle iptal etmiyor. Konuştuğum müşteri temsilciniz yönlendirme işlemini kesinlikle iptal edemeyeceklerini, buna yetkilerinin olmadığını söyledi. Maalesef ki, bu ay sonu TTnet ile olan sözleşmemin bitmesi ile birlikte servis sağlayacımı yani sizi değiştirme kararı aldım.

 • Mustafa23 Ekim 2013

  Hiç bir şekilde problem çözülmedi.

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön