22 Haziran 2013

TTNET Gezinti Hizmetini Kapamama Rağmen Israrla Tekrar Açıyor!

TTNET'in standart olarak açık verdiği hangi sitelere girdiğimizi neler yaptığımızı kaydeden, güya bizim yararımıza olan bir hizmet olan gezinti hizmetini defalarca sitesine girip "bu hat için gezinti hizmetini kapat" şeklinde kapattım fakat aradan 3-4 gün geçince hiç haber falan da vermeden otomatik olarak açıyor.

Bir siteye girdiğimde üstte gezinti yazısı çıkıp kayboluyor, açık olduğunu buradan anlıyorum. Kimsenin bir evin özel ınternetini izleyip reklam şirketlerine veya başka bilmediğimiz yerlere istatistik ve bilgilerini dağıtmaya hakkı yok, bu benim özel olarak para verip satın aldığım bir hizmet. Yaklaşık 2 aydır ben kapıyorum TTNET açıyor, en sonunda mahkemede buluşacağız bu firmayla.

Mehmetcan 64 Okunma

Cevaplar

 • Mehmetcan 25 Kasım 2013

  çağrı merkeziniz bir şey ezberlemiş, robot gibi aynı şeyleri tekrarlayıp duruyor. "bizim tarafımızda gezinti kapalı gözüküyor, tekrar ederse bizi arayın." sorun burada ben sizi defalarca aradım belki bu konuyla ilgili 10 kere aradım en az. hep aynı cevap 10 unda da aynı şeyleri tekrarlıyorlar. şirket+ev rakip firmaya geçeceğim sırf bu sorun yüzünden.

 • Mehmetcan 22 Kasım 2013

  hala aynı, hem ofiste aynı hem de evde, günde en az 1 kere gezinti sayfasına hayır cevabını veriyorum. ertesi gün yine çıkıyor. bıktım aynı sorunlardan.

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Haziran 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Haziran 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön