11 Eylül 2013

TTNET Geriye Dönük Borçlandırma!

2006 yılında askere gideceğimden ötürü İnternet'i kapattırmak için yetkili merciye giderek kapattım.
( hatırlıyorum da her sorduğum soru için bir meblağ istenmişti. Kapatma bedeli fatura bedeli A bedeli B bedeli) bütün ödemeleri gerçekleştirdikten sonra arkadaş üyeliğiniz iptal edilmiştir bundan sonra herhangi bir şey gelirse dikkate almayın diyerek çıktık.

Yıl : 11. 09. 2013 ve dün ödemem gereken 26. 75 kağıtta yazan müşteri hizmetini aradığımda 60 küsür lira olan bir borcumun olduğunu öğrendim. Bu olayın adı ise geriye dönük alacaklı ve verecekli ilişkisi imiş. Yahu 7 sene sonra kalkıp böyle bir şey söz konusu diyorsunuz.
Esas amacınız nedir, onu söyler misiniz ?

Burak 65 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön