09 Mayıs 2013

Ttnet Geri Ödeme Yapmıyor!

Ttnet adsl aboneliğimi 31/01/2013 tarihinde iptal etmiş bulunmaktayım.Kendileri 01/02/2013 tarihinde iptal edildiğini ve şubat ayı faturasının ödenmediği takdirde iptal edilemeyeceğini beyan etmiş ve ödenecek tutarın tekrar iade edileceğini bildirmiştir.

Ödememi yapmış bulunmaktayım fakat Ttnet hiçbir şekilde ödemiş olduğum tutarı defalarca aramama rağmen ödememiş ve beni aramamıştır.Gerekli olan tüketici haklarına bildirim yapılmıştır.

Erhan 168 Okunma

Cevaplar

 • Erhan 24 Mayıs 2013

  TTnet ısrarla aramamaktadır.Ödemiş olduğumuz ve hiç kullanmadığımız internet ücretini ödemediler aradan aylar geçti.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Erhan 14 Mayıs 2013

  Ttnet adsl aboneliğimi ocak ayında bitirmiş bulunmaktayım. Ttnet aboneleğimi şubat ayında iptal etmiş ve şubat ayının faturasının tarafıma yollamıştır. Hiçbir şekilde kullanmadığım 63 tl bedelındekı faturayı ödemem gerektiği ve geri ödeneceğini tarafıma iletmiştir. 3 aydır çağrı merkezlerini aramama rağmen ve bugünde kendilerini aramama rağmen malesef ki hiçbir şekilde çözememişlerdir

 • Erhan 13 Mayıs 2013

  En kısa sürede malesef geri donulmemiştir.Bizzat çağrı merkezinizi ben aradım fakat hıçbir şekilde çözüm alamadım

 • Erhan 10 Mayıs 2013

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerimi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezinizi arayarak yapmış bulunmaktayım fakat hıçbir şekilde çözüme ulaştıralamamıştır.Hala sizden telefon beklemekteyim fakat bunu bile yapmamaktasınız

 • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön