26 Mart 2014

TTNET Gerektiğinde Kullanamıyorsam İnternetin Ne Anlamı Var?

TTNET'i her iki günde bir arayıp artık şikayet etmekten bıktım. Devamlı olarak bağlantı kesiliyor, devamlı. Bir gün de düzgün çalışmaz mı? Aradığımda şikayet kaydı oluşturuyorum. İkinci aramamda o şikayet kaydı kapanmış oluyor. Soruyorum şikayetin konusu ne diye hız testi diye yazılmış. Yazık günah ya aldığınız paralar teknik ekip yollayın artık diyorum, bağlantılara baksınlar oradan telle anlaşılmıyor.

Ama ne yazık ki çalışanlar işin ciddiyetinin farkında değil. Yasal işlem başlatılırsa gene hız testi mi diyeceksiniz çok merak ediyorum. İşinizi ya düzgün yapın ya da yapmayın. Ben gerektiği zaman neti kullanamadıktan sonra ne anlamı var?

Enes 54 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön