02 Mayıs 2013

Ttnet Gereksiz Ve Haksız Fatura!

Daha önce bu sitede ttnet'in olmayan Tivibu Web üyeliğini nasıl sürdürdüğünü ve bunun faturasını benden koparmaya çalıştığını paylaşmıştım, bunun yanında tivibu Ev için de kapatmama rağmen aynı şeyi yaşattığını yazmıştım, ben yalın internet kullanıcısıyım, bunun faturası da aylık 64 tl dir. ama ttnet bana bu aya yine 74 tl lik bir fatura ödetmeye çalışıyor, ben hayatımda böyle eyyamı, fırsatçı, müşterisini çılgına çeviren, sorumsuz, saygısız, haksız kazanç sağlayan başka bir kurum görmedim.

Abdurrahman 78 Okunma

Cevaplar

  • Abdurrahman 04 Mayıs 2013

    tt met, n saygısız, haksız duruşunu sürdürüyor olması beni çileden çıkarıyor, kurudğu tivi bu web ve ev tezggahı tam bir şark kurnazlğı, kesinlikle tivibu ağına düşmeyin, ocak ayından beri adeta müşteri yolmaya çalışıyor, ttneti kınıyorum

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile 02.05.2013 tarihinde görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön