23 Ocak 2014

TTNET Gerçekleşemeyen Nakil İşlemi

Annemin adına kayıtlı olan ınternet ve telefonumuz 1 yıl önce taşındığımız binaya nakil işlemi yaptığımızda, binada şebeke olmadığı tarafımıza söylendi. Biz de 6 ay döndürdüktan sonra tekrar açıldı ama çözüme ulaşamadık. Elden dilekçe vermem ve mail atmama rağmen tarafıma bir kere bile dönüş olmamıştır.

Hiç bir şekilde ilgilenilmemesine rağmen faturalarımız tamamen düzenli ve günü gününe gelmektedir. Bu konuyla ilgi en son buraya yazıyorum buradan sonuç çıkmazsa tüketici mahkemesine giderim artık.

Levent 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön