28 Ocak 2014

TTNET Gelmeyen Bilgisayar!

16,01,2014 tarihinde 7485260 TTNET online sipariş kodlu bilgisayarım hala elime geçmemiştir. Konuyla ilgili sağlıklı bilgilendirilmediğimizden bugün itibariyle TTNET Avcılar müdürlüğüne şikayet te bulunduk bize geri dönen arkadaşlar nüfus kağıdını fakslamadığımız için işlemin yapılmadığını ilettiler.

Gerekli işlemi yaptık gönderdik. Yalnız şöyle bir durum oluştu. Bize 16 ocakta telefon açan TTNET görevlisi kargo geldikten sonra Nüfus kağıdını gönderin demişti, bugün görüştüğümüz yetkili ayrı telden çaldı. Oğluma güzel gelen karnesi için hediye etmek istediğim bilgisayarı keşke Vatan yada diğer teknoloji marketlerden birinden alsaydım. Bir baba olarak oğluma karşı düştüğüm mahcubiyeti, izah edemem.

Engin 102 Okunma

Cevaplar

  • Engin'in Teşekkür Mesajı30 Ocak 2014

    sorunumu çözdüler.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön