03 Kasım 2014

TTNET Gelip İlgilenmiyorlar!

Yaklaşık 3 yıldır TTNET üyesiyim hiç bir zaman hat borcumu gecikmede olsa asla çok çok uzatmadım. Karşı yolda direk devriliyor internetimi 15 gündür kullanamıyorum ama her defasında geliyor ve ilgilenmeden geri gidiyorlar. Aradığımda borçtan ayın 20'sinde kapandı diyorlar ama karşıda ki direğin devrildiğini kablonun koptuğunu bilmeyecek kadar bizi saf yerine koyuyorlar. Zaten hızı çok düşük olan her ay 80 TL ödediğim TTNET üyeliğimi bir kaç gün içinde bitirmek istiyorum. TTNET pişmanlıktır.

Ruzgar 114 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön