28 Kasım 2014

TTNET Gelecek Ayların Faturalarını Tahsil Etti.

TTNET 17 Kasım 2014 tarihinde ödediğim 3 adet faturadan 8 saat sonra ödemiş olduğum tutara ilave olarak 200.75 TL kredi kartımdan tekrar çekim yapmıştır. Durumu müşteri hizmetlerine ilettiğimde hatalarını kabul etmelerine rağmen yapabilecekleri bir şey olmadığını, gelecek aylarda fatura tutarı 38 TL olan tutarların bu fazladan çekilen tutardan düşüleceğini söylediler.

Yani 4-5 aylık fatura tutarını peşin olarak almış oldular. Kredi kartına iadesinin sağlanamayacağını ilettiler. Kafalarına göre istedikleri zaman kredi kartımdan para çekilebiliyormuş demek. Bu durumda taahhüdümün bozularak internetimin iptalinin sağlanmasını cayma bedelinin de kesinlikle tarafıma yansıtılmamasını istiyorum.

Satilmiş 98 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Satilmiş 28 Kasım 2014

    Geri dönüş yapıldı. Ancak çözümsüzlük sunuldu. Netice olarak herkese TTNet ile kredi kart bilgisinin paylaşılmaması yönünde tavsiyede bulunabilirim.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön