12 Eylül 2013

TTNET Geçmişe Ait Borç Çıkardı!

04.12.2011 tarihinde telefon numaramı ve İnternet'imi kapattım. Bana verilen evrakta bir sonraki ay ek fatura ile borç varsa gönderileceği belirtildi. Güvenmeyip ocak ayında PTT den sorgulattım borç yok bilgisi aldım. 30.07.2013 tarihinde SMS ile borcum olduğunu öğrendim. ne borcu olduğunu sorgulamak için telefon açtım ancak dönüş o tarihten beri alamadım. şikayet numaralarım 1478776, 14835****, 150642***, 1540933**,1550****3 bir tanesi için bile dönüş yapılmadı.

Müşteri ne istiyor diye yetkili bir kişi ile görüşemedim. Müşteri önemi sıfır. Ben tutarı ödedim. Tarafıma iadesini talep ediyorum. Konu ile ilgili en kısa sürede umarım geri dönüş alırım. B** S*** Tel: 555 628 ****

Büşra 78 Okunma

Cevaplar

 • Büşra 16 Eylül 2013

  şikayetim ile ilgili beni arayan firma hazirandan beri yaptığım ve numaraları elimde olan şikayet kayıtlarımı göremediklerini ilettiler daha da vahimi ne için benden para aldıklarını göremediklerini ilettiler.daha detaylı bilgi için beni türk telekom müdürlüğüne yönlendiriyorlar madem yardımcı olamayacaklar hazirandan beri niye bu bilgiyi paylaşmadılar. bir kurum borcum için para alıyor ancak borcumun detayını göremediğini iletiyor. tahsilatı yapıp parayı alan kurumun ne için para aldığını ibraz edememesi kabul edilebilr bişey değil. Ayrıca beni arayan Feyza Hanımdan şikayetçiyim bana bilgi vermek için arayan kişi sadece türk telekoma gidin demekten başka bir açıklama yapamıyor. paramın karşılığını çok acil öğrenmek istiyorum. Ben TTNET'e para ödedim ve bu paranın ne borcuna karşılık olduğunu öğrenmek istiyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Büşra 12 Eylül 2013

  tarafıma gelen SMS lerde de bu cevap yazıyor ama dönüş yok. en kısa süre ölçümlemenizi bekliyorum merakla.

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön