13 Mart 2015

TTNET Gecikmiş Borç Tebliğini Yapmadan Avukata Verildim!

TTNET taahhütlü internet aboneliğim vardı. Faturalarımı aksatmadan düzenli bir şekilde ödedim. Taahhüt sürem dolmadan aboneliğimi kapattırdım. Son faturayı ve taahhüt bedelini daha sonrada ödeyebileceğimi belittiler. Sonrasında borcun geciktiğine dair herhangi bir tebliğ yapılmadan avukata verildiğime ilişkin bir dosya aldım.

Aynı gün içerisinde avukat masrafları da dahil yaklaşık 600 TL ödeme yaptım. Borç tebliği tarafıma yapıldığı takdirde mağdur olmadan ödeyebileceğim miktarın iki katını ödemek zorunda bırakıldım.

TTNET'i borcun tebliğ edilmemesi konusunda aradım bir referans numarası verdiler ama PTT'ye gittiğimde böyle bir numara olmadığını belirttiler. TTNET bunu nasıl yapar anlamıyorum!

Cemile 101 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mart 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön