31 Ağustos 2015

TTNET Geçersiz Kod Hakkında!

TTNET kullanıcısı olarak playstore ye güvenip alışveriş yaptım. Fakat geçersiz kod verdiler. Müşteri şikayeti oluşturmama rağmen henüz dönüş yapılmadı. Alışveriş yapmamanızı tavsiye ediyorum. Hiçbir türlü destek vermiyorlar. Daha güvenilir yerlerden alışverişlerinizi yapmanızı umarım.
Yazıklar olsun verdiğiniz hizmete.

İskender 369 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Eylül 2015

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • İskender19 Eylül 2015

  Merhaba; Haftalar geçti 1 ay olacak yakında fakat geri dönüş yok. Üstelik oluşturduğum şikayet kaydını benden habersiz kapamışlar. En kısa sürede gerekli mercilere şikayet edeceğim. Sonumuz mahkeme. hiçbir faturamı ödemeyeceğim. Ben size yapacağımı çok iyi biliyorum. Bunu siz istediniz.

 • İskender01 Eylül 2015

  Merhaba; Playstore'den alışveriş yapmayın lütfen. Playstore Facebook sayfasını ziyaret ederseniz tek dolandırılan kişinin ben olmadığımı göreceksiniz. Benim 319 Türk Lirası param gitti. İşin para kısmını geçtik farz etsek bile 444 0 375 destek sağlayamıyor. Arka plan ekibi playstore teknik ekip dönüş yapmıyor ve genel müdürlük dahil kişilere aktarım sağlayamıyor. Üçüncü gün bitmek üzere az sonra mesaileri de bitecek fakat umursayan yok. TTNET şuan çok büyük bir fiyaskonun eşiğinde. YKB Kaan Atkan ekibiyle gurur duysun. Böyle acemilerle iş yapmaktan ben şahsım adına utanırdım. Lütfen sağduyulu olalım. Biz yandık siz yanmayın.

 • İskender01 Eylül 2015

  Merhaba; Sorunum hala devam etmektedir. hiçbir türlü iletişim kurulmuyor ve destek verilmiyor. TTNET gibi kurumsal bir firma resmen beni dolandırdı. 48 saat geçmesine rağmen hiçbir çözüm bulunamadı. Tüketici Heyeti ve savcılık yolu gözüktü. Fazla söze gerek yok yazamıyorum ama okuyan arkadaşlar playstore platformunu lütfen kullanmasın. Olası bir sorunda asla geri dönüş yapılmıyor sorun çözüme kavuşmuyor. Çağrı merkezi adı altında ulaştığım yer ise çok alt seviye cevaplar veriyor. Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Aktan'a seslenmek istiyorum. Bir lider olarak belki siz yardımcı olursunuz. Çünkü kimse işini doğru yapmıyor. Allah sonumuzu hayır eylesin.

 • İskender31 Ağustos 2015

  Merhaba değerli hizmet sağlayanım; Gün sonuna kadar geri dönüş olsun yapmamanız durumunda şikayet değil aramızda bulunan muhabbete son vereceğim. Hizmet sonrası verilen hizmetten daha önemli bence. Bir sorunu çözmek bu kadar uzun süreceğini sanmıyorum. Şahısların kurduğu şirketlerin satış yaptığı kodlarda bile sorun çıkmazken yapmış oldukları geri dönüş ve müşteri destekleri sizin gibi kurumsal bir firmadan daha üstün. Ayrıca müşteri destek adı altında çalıştırdığınız eleman arkadaşların yapmış olduğu destek çok zayıf. 15 tane geri bildirim yaptığımda öğrendim ki diğer önceki çoğu bildirimim meğerse sadece kısa notlar yazılmış. Ben boşa derdimi arkadaşlara anlatmışım. İyi çalışmalar.

 • Türk Telekom Temsilcisi31 Ağustos 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön