13 Ağustos 2015

TTNET Geçen Yıl Yaz İçin Aldığım İnternet İçin Bu Yıl Da Fatura Gönderdiler.

Geçtiğimiz yıl (15.07.2014) TTNET firmasının 2 aylık yazlık internet kampanyasından faydalandım. Bu yıl hiçbir bilgi verilmeden geçen yılki abonelik aktif edilmiş ve 129 TL fatura gönderilmiştir. Balıkesir il müdürlüğüne yaptığım başvuruda genel merkeze iptal faksı gönderip fatura için şikayet etmem gerektiğini söylediler. Başvurum sonucu gelen cevapta faturayı ödemem gerektiği aksi takdirde aboneliğin iptal edilmeyeceği bilgisi verildi. Bu yıl hiç
haberim olmadan açılan ve hiç kullanmadığım internet aboneliğinin faturasını ödemek istemiyorum.

Atike 24 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Ağustos 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön