24 Nisan 2013

Ttnet Geç Çıkartılan Fatura!

Şubat ayında şahsıma herhangi bir fatura gönderilmedi.bu nedenle 3G hattım mart ayında kesildi ben kendim 3G hattımın faturasını ödedim.mart ayında ttnet bana 2 ayrı fatura çıkarttı biri normal çıkması gereken diğeri bir önceki ay çıkartılmamış olan fatura ben kendim ikinci fatura bedelini ödeyip 3G hattımı açtırdığım için bu faturayı ödemeyeceğimi belirttim.

Bunun için yaklaşık 40 kez ayrı günlerde ttnet müşteri hizmetlerini aradım ancak hiçbir sonuç alamadım. Benden bu faturayı 20.50TL tahsil etmek istediler ama mail ile aldığım faturayı açtığımda fatura tutarı bölümünde 12.25TL idi ve tek fatura olarak ödediğim için tahsilatına aracılık edilen tutar bölümünde 20.50TL yazmakta anlayamadım.

Cengiz 29 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön