04 Nisan 2013

Ttnet Gebze Merkez En Hızlı İnternet 8Mbit!

Reklamlarda fiber interneti ulaşmadığımız nokta kalmadı diyorsunuz dünyanın çevresinin 4 katı kablo çektik diyorsunuz Gebze Tatlıkuyu Körfez Cad'sindeki yeni kurmuş olduğunuz kutuya evim 100 mt uzaklıkta kutuya kadar fiber kablo var ama kutudan sonrasında hala adsl
8 mbıt üstü ınternet veremediniz nasıl bir yerdeyiz?

100 mt kablonuzu ben temin edim işçileri ve iş makinelerinide ben temin edim artık. Haksız kazancın bedelini verin fiber kabloya 100 mt uzaklıktaki insanların günahı nedir?
20 Mbps internet 3-12 ay 44, 00 TL iken 8 Mbps 44, 00 TL neden ? aynı para bırakın 8Mbps bile temin edemiyorsunuz. Bu haksız kazanç için Ttnet'i kınıyorum.

Bahadır 683 Okunma

Cevaplar

 • Bahadır16 Nisan 2013

  Mail adresime gönderilen mail de yardımınıza ihtiyacımız var denilmiş daha açıkca bir mail gönderilmemiş yardım isterken ne tür bir yardımıma ihtiyacınız var anlamış değilim ?

 • Bahadır06 Nisan 2013

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz Demişsiniz ama daha önceden kaç defa aradım ve sorunumu düzelttik deyip arıza kayıtları kapatıldı ben şunu anladım fiber kablo olmayan yerde hizmet anlayışınız sıfır ben artık hız problemini bir kenara bıraktım sizin yapmış olduğunuz fiyatlandırmalarda adil olmadığını gördüm eğer bana fiber interneti getiremiyorsanız net 8Mbps interneti temin edin upload hızlarınıda bahsetmiş olduğunuz 8Mbps 800kB/s gönderme yapabilir diyorsunuz buda doğru değil kullandığım net 8Mbps Sınırsız adil kullanım 50Gb Ama ne hikmetse defalarca başvuruma rağmen halan 85kB/s de upload yapıyorum siz sorunu düzzelttik deyip bırakıyorsunuz ben yıllardır internet kullanıyorum 5 tane modem ile test ettim 5 ide sıfır malesef kablo bağlantılarınıda sıfır kablo ve direk modeme arada ek olmadan bağladım sonuç 85kB/s müşteri hizmetlerini aradığım zaman ise sizin siteniz üzerinden test yaptığım zamanki hızım normal olduğu söyleniyor ve sitenizde hız testiniz tamamen aldatmaca yıllardır web sitesi yapıyorum kendi test sistemimi bizzat kendim deneye bilirim hertürlü konuda ttnet den memnun kalmadığımı açıkca belirtir sadece online işlem merkezindeki mail sorununu düzeltmede başarılısın fiber internet kullanan bir kişi ile 8Mbp kullanan insanları aynı safhada tutuyorsunuz arada bir fark yok bana fiber internet temin edemiyorsanız bu benim suçum değil sizin suçunuz adil kullanım adil kazanç sağlamanızı istiyorum

 • Türk Telekom Temsilcisi05 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön