30 Mayıs 2015

TTNET Garanti İşe Yaramıyor.

Modem arızası için müşteri hizmetleriyle görüştük. Modemin bozuk olduğunu garantisinin de dolduğunu söylediler. Ancak garanti süresinin 3 yıl olduğunu sözleşmenin de 15.04.2013' te yapıldığını sözleşmeye bakarak öğrendim.

Modem firması olan Huawei' yi aradım. Onlar ise 2011 de başladığını garantinin olmadığını söylediler. Ben garantisi olmadığına inanarak TTNET ten yeni bir modem aldım. Garantimin olduğunu modemi aldıktan sonra sözleşmeye baktığımda öğrendim.

Sonra TTNET' e durumu ilettim. Modemi geri almalarını ve paramı iade etmeleri gerektiğini belirttim. Ancak modem firması olan Huawei'ye müdahale edemeyeceklerini söylediler. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Levent 239 Okunma

Cevaplar

  • Levent27 Haziran 2015

    Benimle yetkisi olmayan insanlar görüştüğü için sorunu çözemediler. Firmadan şikayetçiyim.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 30.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön