01 Ekim 2015

TTNET Full Limitsiz İnternet Adil Kullanım Kotası!

TTNET'e sormak istiyorum; biz 16 MB'e kadar adil kullanım kotasına tabi iken nasıl 225 TL veren kullanıcılar adil kullanım kotası olmadan full limitsiz olarak kullanabilirler. O halde bize uygulanan adil kullanım kotası değil, fakir kullanıcı kotası koymalısınız. Reklamlarınızdan şikayetçiyim! Kullanıcılarınızı yanıltıyorsunuz...

İlhan 58 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi02 Ekim 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi01 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön