13 Şubat 2014

TTNET Fiyat Değiştirdiler...

2013 Aralık Ayı içerisinde TTNET'e Hipernet ve Tivibu için başvuruda bulundum ve onayladım. Toplam 55 TL gibi bir ücret ödeyeceğim söylendi. Ancak Ocak ayının ilk haftası gelip birisi modem bıraktı hiçbir bağlantı yapmadan çekip gitti. Bağlantıları kendim yaptım ve ADSL gibi kullanmaya başladım.

Bu defa Tivibu bağlantısı için benden söz verilen aylık 3 TL yerine 5 TL talep ettiler. İtirazlarım hiç duyulmadı bile. Hala internetimi yavaş ve Tivibu olmadan kullanıyorum. Ne hızlı internetimi bağladılar ne de Tivibu'yu bağladılar. Bundan önce Superonline kullanıyordum ve çok memnundum. Mahkemeye mi gitmek lazım bilmiyorum ki? Mağdurum.

Abdullah 37 Okunma

Cevaplar

 • Abdullah 19 Şubat 2014

  Saolsun arayan arkadaşımız çok kibardı. Ama o kadar. Hiçbir çözüm üretilmedi. Bir teknisyen bile gönderilmedi. Firmanın eksik hizmeti olan Kendi sorununu bile çözmediler. Kabloları kendim modeme bağladım ve kullanmaya başladım. Tivibu aboneliği 3 lira ek ücret dedikleri halde, sonradan fiyatı artırıp 5 lira ödeme çıkardılar. Hakem heyetine dilerkçe vermeyi düşünüyorum. Vakit bulup gidemedim. Bilirkişi raporu alıp, aboneliği iptal ettirmeyi düşünüyorum. Benim bunlarla uğraşacak ne vaktim var, ne de enerjim.

 • Abdullah 19 Şubat 2014

  Yeniden bir teknisyen gelip kurulumu düzeltmedi. Yavaş internetim düzelmedi. Söz verilen Tivibu aboneliği söz verilen fiyattan bağlanmadı. TTNet'i tercih etmemin sebebei Tivibu idi maalesef olmadı. Tüketici Hakem heyetine başvuru yapacağım. Gerekirse iptal için uğraşıp, tekrar supronline'a abone olacağım. :(

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön