12 Şubat 2014

TTNET Fiyat Arttırımı!

Yıllardır TTNET kullanıcısıyım böyle yanıltıcılık görmedim, nedir bu ya taahhütlü kampanyadan yararlandım 1 sene indirimli indirim süresi bir bitti fatura artmaya başladı 62-64-68 şimdi ise 72 TL oldu olacak iş mi bu. bana bu konuda TTNET tarafından mağduriyetim giderilmezse başka firmalar geçmeyi düşünüyorum artık saf gibi, ne bu devamlı zam yapmak? benzini geçtiniz.

Lütfi 96 Okunma

Cevaplar

  • Lütfi 15 Şubat 2014

    valla hiçbir çözüm yok tahahüt olduğu için mecburmuşum. oy yüzden buradan herkese sesleniyorum böyle laçka bir hizmet veren firmadan ayrılıp superonline geçin müşteri hizmetleri bunlaradan daha iyi hizmet veriyor

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön