TTNET Firmasından Alacağım Var - İadesini Talep Ediyorum.

Tc Özlem A. |

TTNET firmasında -Mobil/Sabit/İnternet/Kablo Tv/Uydu İşletmecilerinden Borç ve Alacak Sorgulama. E-devlet uygulamasında 334,08 TL alacağım görünüyor. Böyle bir uygulama olmasa firmanın bize geri dönüş yapıp bilgi vermesi imkansız. TTNET'ten alacağımın iade edilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Para İadesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Eylül
  13:03

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Tc Özlem A.
  07 Eylül
  01:05

  Merhaba;
  şikayetimle ilgili geri dönüş müşteri hizmetleri tarafından yapılarak bu şekilde bir alacagınız yok diye bir bilgi aktarıldı. Bu alacak e-devlette görünüyor ektede resmi vardır fakat nedense TTNET firması bunu göremiyor. Kendi sayfanızda bile sorgulama yapılamıyor hata veriyorken bu alacak nasıl yok diyebilirsiniz. BTK ya şikayetimi ilettim. Tüketici haklarınada şikayetimi ileteceğim. Yasal yollardan da hakkımı arıcam. Zamanında kullanılmayan internetimi avukata verdiniz beni mağdur ettiniz. BTK yeni yasa cıkarıyor maduriyetlerimizi karsılamak adına firma olarak da bu maduriyeti yalanlayarak alacagınız yok diyorsunuz. Blinçli bir kullanıcıyım bu maduriyeti tüm yakınlarıma bildiricem

 • Tc Özlem A.
  05 Eylül
  01:05

  Merhaba
  şikayet tasklarındaki inceleme ne kadar sürecek sl süreniz nedir
  kolay gelsin

 • 04 Eylül
  12:50

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.