02 Mayıs 2013

Ttnet Fibernete Geçişi Gerçekleştirmiyor!

Ttnetin, Ttnet'lileri "Fiber Hızlı İnternet Dünyası"na Taşıyoruz! Ttnet'liler; Aynı fiyatlarla Aynı kotayla çok daha yüksek hızlarla şeklinde bir kampanyası var halihazırda, ben de bu kampanyadan faydalanmak istedim ve önce sayfasından baktım hattım uygun mu diye;

Artık Ttnet Fibernet hizmetini ve altyapı bilgilerinizi Fiber nerede uygulaması ile sorgulayabilirsiniz diye bir uygulaması var ve burada Türk Telekom fiber altyapısı bulunmaktadır. İşaretlediğiniz bina Türk Telekom santraline çok yakın bir mesafededir şeklinde bir cevap aldım ve aradım müşteri hizmetlerini. Hattınız uygun değil dedi bir sürü tartıştık ben sayfanızdan sorgulama yaptım fiber var gözüküyor falan yok çözüme ulaşamadım.

Abdulkadir 61 Okunma

Cevaplar

 • Abdulkadir 02 Mayıs 2013

  Kardeşim standart klişe cevaplardan başka birşey bilmez misiniz ? Her mesaja aynı cevap .. musteri hizmetleri desen o da aynı .. önlerinde bir kağıt ezbere okuyorlar böyle hizmet mi olur ??

 • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön