10 Eylül 2013

TTNET Fibernet Modemini 3 Aydır Göndermiyor!

TTNET 8 mps limitsiz üyesiyken, apartmana bağlanan fiber hat nedeniyle Fibernet limitsiz abonesi oldum. Fakat çok fazla kopmalar ve bağlanamamalar yaşadım. Telefonum üzerine TTNET çalışanı gelip kontrol etti ve modemimi değiştirmem gerektiğini söyledi. Bunu da TTNET'in değiştirmesi gerekiyor çünkü taahhüdüm var.

Çağrı merkezini son 3 aydır yaklaşık 7-8 defa aramama, her defasında bana yenilenmiş bir takip numarası verilmesine rağmen, hiç bir sonuç alamadım. Eğer müşteriye sormadan onların paket özelliklerini değiştiriyorsanız, o pakete uygun donanımın da sağlanması gerekmektedir ama buradaki sayısız örnekte olduğu gibi şikayetlerle ilgilenmiyorsunuz.

Alper 42 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön