29 Nisan 2013

Ttnet Fibernet Kullanıyorum Diyemiyorum!

20 Mbps ye kadarlık tarifedeyim ve hattım bunu desteklemesine rağmen fatura borcumdan dolayı borcumun kapatılıp açılmasından sonra ne yazıktır ki hattım gerekli download hızına ulaşmıyor. Önceden indirmek istediğim bir şeyi 2 mble indirirken şimdi ki indirme hızım 400-500 kb arası bunu yetkili arkadaşlarla telefon görüşmesinde anlatmama rağmen hiç bir düzelme olmuyor.

Sıkıntının ısrarla fatura borcundan dolayı hattımın kapatılmasından sonra olduğunu söylememe rağmen gelip ilgilenen bir firma yetkilisi dahi olmadı devamlı ilgileniyoruz. Herhangi bir sorun gözükmüyor deniyor. Kısacası kanımca hiç bir icraat yapmadan bilgisayar başından sıkıntı yok değerleriniz normal deniyor.

Serkan 25 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön