18 Eylül 2013

TTNET Fibernet Geçişi!

Geçen Ay beni arayıp 8 MB'e kadar olan İnternet hızımı fiber hızda 20 MB'e çıkardıklarını, herhangi bir ekstra ödeme ve taahhüt gerekmediğini sadece bilgilendirme olduğunu söylediler. Fakat ADSL'den fibernete geçebilmek için öncelikle bir altyapı olmalı.

Ayrıca altyapı var ise buna uygun modem ve bağlantı ayarlarının yapılması gerekiyor. TTNET ayda 63 TL ücreti alıyor da fibernet diye mi alıyor bu ücreti? Ben ilerde itiraz ettiğimde "kardeşim sen fibernet kullanıyorsun" mu diyecek bana?

Orhan 53 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön