09 Şubat 2015

TTNET Fibernet Başvuru Süreci.

Başvurudan hemen sonra aranıp fiber netin bağlanacağını belirtildi ancak 1 gün sonra başvurunun iptal olduğu belirtildi. Telekom firması İnterneti bağlamaya gelirken nasıl telefonla aramıyor gerçekten anlayamıyorum TTNET.

Emirhan 69 Okunma

Cevaplar

  • Emirhan 12 Şubat 2015

    Çözüm olarak tekrar başvuru yapmam iletildi. Tekrar başvurdum ancak tekrar iptal edildi. Cevap olarak da apartman içi tesisat uygun değil deniyor. Binanın altında TTNET fibernet kutusu var. Yan komşum kullanıyor. Ancak ben hizmetten yararlanamıyorum. Bununla beraber ben aramasam kimse bana konu hakkında açıklama yapmıyor. Kesinlikle çok kötü bir hizmet anlayışı.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön