27 Ocak 2014

TTNET Fiberinternet!

Yaklaşık 1-2 ay önce normal olan internetimiz TTNET tarafından emrivaki bir şekilde fiber internete geçildi. Bunun için bize herhangi bir şey sormadılar. Sadece bir mektup gönderdiler. Haliyle internet faturamızda arttı.

İşin kötü tarafı ise modem ve binanın internet kabloları fibere uygun değil. kendi kafasına göre bizi fibere geçiren TTNET bari modem ve bağlantı sorununu çözüp de bunu yapsan bir diyeceğim yok. Normal internete fiber internet parası vermek rahatsız edici bir durum. Bu durumu yaşayan bir sürü insan var. Buna çözüm bulursanız kötü olan imajınıza düzelteceğiniz kanısındayım.

Tamer 50 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön