28 Mart 2013

Ttnet Fiberden Yararlanamıyorum!

Ttnet televizyondan yayınladığı reklamlarda Türkiye'nin her bölgesine fibernet götürdüğünü ve ayrıca görüntülerde dağı bayırı kazma ile kazarak kablolar döşediğini söylüyor. Ama benim Telekom müdürlüğüne 500 metre mesafede olan evimin önünde hala fibernet yok.

Bununla ilgili bilgiyi Telekom müdürlüğünden almam gerektiği bilgisini bana verdiler. Bende bölgemdeki Telekom müdürlüğünün telefon numarasını rica ettim. Ve numaranın sistemlerinde kayıtlı olmadığını söylediler. Ttnet ve Telekom ortak çalışırken numaranın olmaması bana inandırıcı gelmedi. Ayrıca reklamlarda belirtilen fibernet nerelerde var ve neden evimde yok.

Oguz 37 Okunma

Cevaplar

 • Oguz02 Mayıs 2014

  Hazır mesajlarla buradan cevap veriliyor ama bana hiçbir bilgi verilmiyor

 • Oguz02 Mayıs 2014

  Hala bir bilgilendirme yok. Kontratım bitince ttnet ile olan ilgimi keseceğim. 8 ay kaldı

 • Oguz01 Nisan 2013

  Evet hala devam etmekteymiş bana gelen mail bu şekilde

 • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Oguz28 Mart 2013

  Ttnetin bütün şikayet sahiplerine verdiği cevap bu. Otomatik cevap veriyor.

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön