13 Haziran 2013

Ttnet Fiber Sözleşmesi Yapıyoruz Ancak Sözleşmeyi Uygulamıyorlar!

Ttnet şubesi ile yaptığımız görüşme sonrası binamda fiber olduğu belirtildi ve 3'ü bir arada adlı kampanya ya başvurdum. Sözleşmeyi karşılıklı imzaladık. Daha sonra binamda fiber yok deyip başvurumu iptal ettiklerini belirttiler. Kurumun söz verme anlayışını ve sözleşme yapmadaki etik-ahlaki ve yasal anlayışını garipsedim.

Bundan sonra bir şikayet oluşturdum. Şikayet numarası verildi. Dönüş yapılmadı. Sonra yine ben aradım. Ancak çözüm yok, yeniden başvurmam başka bir paket almam isteniyor.

Bu şikayetime karşılık lütfen copy paste cevap vermesin kurum. ( müşterimizle irtibatlanılmıştır vs.) Buraya oluşturdukları çözüm neyse onu açık ve net yazsınlar. Okuyanlarda somut ne yapıldığını bilsin.

Orhan 169 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Haziran 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Haziran 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön