17 Ekim 2015

TTNET Fiber Optik Altyapı Yetersizliği!

Fiber optik internet kullanmak için internet sağlayıcım la görüştüm ve fiber optik altyapının bulunduğum binada olmadığını ve fiber optik internet erişi hizmetinden yararlanamayacağım söylendi ama bulunduğum lokasyonda ki binalar arasında bir tek benim bulunduğum apartmanda fiber optik erişim yok geriye kalan bütün binalar da fiber optik erişimi var. TTNET'i arayarak fiber optik hizmetini nasıl alabileceğimi sordum ama her zaman ki gibi standart cevaplar bilgiye erişemiyoruz gibi Türk Telekom ofisine yönlendirdiler. Türk Telekom ofisiyle yaptığım görüşmede biz bir şey yapamıyoruz diyerek başlarından attılar. Altyapı yenilenmesi talep etmekteyim.

Ömer 21 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Ekim 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön