10 Nisan 2014

TTNET Fiber Kablo Çekti ama İşe Yaramadı.

İkamet ettiğim binaya, geçen yıl fiber kablo çekildi sözde ama Adsl2 de 8 mb bağlantım var. 6 mb alıyorum, fazladan para ödüyorum. Evimin yanında bir özel olmak üzere bir adet bölge hastanesi (devlet hastanesi) ve tonlarca eczane ve 3 okul var ama bırakın fiberi doğru dürüst internet yok.

Madem yok neden fiber kablo çektiler (gerçekten çektiler mi o da bilinmez) madem çekmediler kablo döşeyen abiler neden fiber dedi o kablolar için. Modemde hat zayıflaması 32 görünüyor, en kısa sürede binanın 2 metre yanına fiber internet saha dolabı istiyoruz. Adres dünya hastanesi yani 4002 sokak batman merkez....

Yılmaz 214 Okunma

Cevaplar

  • Yılmaz29 Kasım 2014

    çözüm üretilmemiş bilgilendirme yapılmamıştır, papağan misali , anlamadığım bazı zırvalıklar tekrarlanmıştır....

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön