TTNET Fiber İnternet Sözleşme Feshi ve Nakil İşlemi!

Ahmet S. |

Yeni taşındığım adreste fiber altyapı bulunmuyor. Üyeliğimi indirim bedeli ödemeksizin iptal ettirmek için Avcılar Bölge Md.'ne gittim. ADSL hizmeti olduğu için iptal etmeyeceklerini bildirdiler. İkinci sene için ödemede indirim yapacaklarını bildirdiler. İstemeden de olsa nakil işlemi yapmak için ilgili kişiye gittim.

Fiber modemi hediye vermişlerdi onu iade edecekken ADSL modem için faturama bedelinin yansıtılacağını öğrendim. Hizmetten hiçbir şekilde memnun değilim. Çalışanların hiç biri net bilgi veremiyor. Aynı altyapıyı sağlamıyorlar, daha düşük bir paket sunuyorlar, iptal etmemek için ellerinden geleni yapıyorlar, bir de üstüne modem için para istiyorlar.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ekim
  17:38

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 03 Ekim
  09:43

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.