06 Nisan 2013

Ttnet Fiber İnternet Sorunum Giderilmiyor!

Ttnet'in afiş reklamını yaptığı fiber internet hizmetinden bende faydalanmak istedim ve bulunduğum semtteki Ttnet bayiinden başvuruda bulundum. Yaklaşık 1,5 aylık uzun bir süreden sonra evime gelindi modem ve bağlantıları kuruldu. En geç 2 gün içerisinde normalde kullanmakta olduğum Adsl hattımın kapatılıp fiber hattımın aktif olacağı söylendi. 2 gün sonra Adsl hattım kapatıldı fakat 12 gün geçmesine rağmen hala fiber bağlantım aktif hale gelmedi. Müşteri Hizmetlerini aradığımda ise " Siz başvuru yapmamışsınız " cevabını aldım. 2 gün sonra tekrar aradığımda ise " Evet size bir satış yapılmış fakat iptal edilmiş" dendi. Pazartesi günü sınavlarım var ve ben bir Hukuk öğrencisiyim.

Volkan 286 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön