16 Temmuz 2014

TTNET Fiber İnternet Nakli!

Kiracıya Fiber internet pişmanlık! Nakil yaparken Adsl'e dönüşüyor hem de dörtte bir hızında ve aynı ücrete! 2014 nisan ayında başlattığım fiber internet aboneliğimi evimi alt sokağa taşıdım için nakil yaptırmak istiyorum ama komşum fibernet kullanmasına rağmen bizim dairede alt yapı yokmuş Türk Telekom'a gidip Adsl'e nakil yaptırmam gerekiyormuş.

3 ay sonunda iptal ettirmek için de 120 tl para istiyorlar. Mecbur bırakıyorlar ya 120 tl ödersin yada aynı ücrete Adsl'i kabul edersin! TTNET müşteri temsilcileri ile yaptığım 3 görüşmemden de sonuç alamadım...

Ramazan 108 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön