TTNET Fiber İnternet Kullanıyorum, Hızım Düşük ve Kopmalar Oluyor.

Erkan A. |

Gerçekten TTNET dışında bir firma olsa bir saniye düşünmeden kapattıracağım TTNET'i. Gelelim asıl sorunuma fiber internet kullanıyorum ve hızım 20 MB gelmesi gerekirken 18-19 geliyor hızım 3Mbıte düşmesi gerekirken 2,5 Mbıte düşüyor ve nedenini anlamadım iş yerimde 8 Mbıt internet var, 9 PC bağlı.

Benim evimdeki fiber internetten daha hızlı aynı site aynı film ama evde izleyemiyorum, donmasından ve her filmde aynısı yapıyor. Ayrıca akşamları internetimde kopmalar oluyor. Artık bıktım sırf bu sorunları yaşanmasın diye fibere geçtim yeni alt yapı dediniz ama hiç inandırıcı değil. Ve buradaki bütün düşüncelerimi Facebook, Instagram, Twitter... Birçok sosyal medyada paylaşmayı düşünüyorum.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Bağlantı Hızı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Ekim
  15:46

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 27 Ekim
  11:58

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.