TTNET Fiber İnternet Hizmeti Alamıyorum.

Metin A. |

İstanbul Fatih Atikali Mah.'de oturuyorum ve fiber altyapısı olmadığını telefona bakan arkadaşlar söylüyorlar. Ben bugün itibarı ile 59 TL fatura ödüyorum. Fiber altyapısı olan diğer abonelerden hem daha az internet imkanından yararlanıyorum hem de daha fazla ödüyorum telefona bakan kişiler beni sorunuma çare ve deva olamadılar ve sonunda da şu cümleyi kuruyorlar size yardım edebileceğim başka bir konu var mı diyerek benim sinirlerimi hoplatıyorlar. Bana reklamlarda vaat ettiğiniz şeyleri vermediğiniz için internetimi kapattırmak istiyorum. Bunun içinde sözleşmenizin bitişini beklemeniz lazım diyorsunuz aksi halde ceza ödemek zorundasınız cevabı alıyorum.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ekim
  13:53

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 10 Ekim
  12:24

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.