27 Ağustos 2014

TTNET Fiber İnternet Fiber Modem Var ama Ben 0.30 MB İle Bağlanmaya Çalışıyorum.

2008 den beri TTNET kullanıcısıyım, işim sürekli internetle alakalı ve yaklaşık 1 haftadır internete 0.30 hızla bağlanıyorum. Google bile 15 dk'da açılıyor ve genelde internetim kopuk durumda. Adil kullanım kotasını aştım ve 3 mbt'e düşmesi gereken internetim tamamen gitti diyebilirim. İşin ilginç kısmı adil kullanım kotasını aştığınızda resmen 2. sınıf insan muamelesi görüp müşteri hizmetlerinden arıza kaydı da açamıyorsunuz.

İşimi internette hallettiğim için bu durum bana maddi açıdan büyük zararlar verdi. Sorunum hemen düzeltilmesini aksi halde sözleşmenin tek taraflı fesh edilmesini talep ediyorum. Bugünden itibaren de kullanmadığın internetin parasını ödemek istemiyorum.

Mürsel 181 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön