16 Nisan 2013

Ttnet Fiber İnternet Bir Türlü Gelmiyor!

"Türkiye'nin dört bir yanına fiber optik ağ döşedik" sloganı ile hizmet veren bir şirketten 3 yıldır 500.000 nüfuslu Ankara Sincan'a fiber internet bekliyoruz.

Ttnet'in web sitesinden "Fiber Nerede" ile bulunduğum binada Fiber altyapısı var Gözüküyor ama müşteri hizmetlerini aradığımda bununla ilgili bir açıklama yapılmıyor yok deniliyor ve fiber bağlantısı yapılamıyor. 500 Metre önümde yeni yapılan bir binada fiber bağlantı varken benim bulunduğum yerde yok..

Yetkililerden yardım bekliyorum. En kısa sürede Ankara Sincan / Ertuğrul Gazi Mahallesi Özsaray Sitesi'ne getirin artık şu fiber interneti. Gelecek mi gelmeyecek mi yada geldi mi belli değil.

Ttnet Sesimizi duyun artık..

Fatih 951 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön