09 Mayıs 2013

Ttnet Fiber İnternet Bağlantısı Hala Yapılmadı!

Tekirdağ -Çorlu da yaşamaktayım. Yaklaşık 19 ay önce telefon bağlantısı için başvurdum. 4 hafta önce binamıza fiber internet bağlantısı yapıldı ve cihazlar takıldı, elektrikçi çağırıp telefon kabloları ayarlandı fakat 3 haftadır bu hafta kesin internetiniz bağlanacak teknik bir arıza var diye işimiz sallanıyor. Abonelik işlemlerimizi başlattık kampanya kapsamında hediye modemimizi aldık ama internet bağlantısını sağlayamadılar. Böyle bir kurum daha görmedim. 19 ayda ancak alt yapı yapılıyor herhalde fiber cihazından eve bağlantının sağlanması da 15 ay sürer.

Cemil 74 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön