25 Eylül 2013

TTNET Fiber İnternet Bağlantısı Aktif Edilmedi!

12 eylül tarihinde Türk Telekom Gaziemir bayisi tarafından bulunduğum apartmana gelinerek fiber İnternet 3'lü avantaj aboneliğim işlemi başlatılmıştır. Geçen süre zarfında henüz bağlantı aktif edilmemiştir.

Birçok kez Telekom bayisine gittiğim ve TTNET müşteri hizmetlerini aradığım halde neden aktivasyon işleminin ve bağlantının olmadığına dair tatminkar bir cevap alamadım. Yeni eğitim dönemi başladığından çocuklarımın İnternet'e acil ihtiyacı vardır. Aktivasyon ve bağlantı işleminin acil olarak sağlanmasını rica ederim.

Ramazan 66 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön