TTNET Fiber İnternet Aldık Ama Kullanamıyoruz!

Yunus A. |

1792284*** hizmet no'lu TTNET müşterisiyim. Bundan birkaç ay önce bina yeni olduğu için fiber internet çekilecek binaya dendi ve bizden kimlik fotokopisi alıp bir şeyler imzalattılar. Daha sonra zorla fiber internet bağladılar fakat internet sözde fiber ama habire bağlantı hatası veriyor. 5 dakika geliyor sonra tekrar gidiyor. Sadece bizdemi diye apartmandakiler sordum fakat hepsi aynı durumdan sikayetçi, birde fiber kullanıyoruz ama ne hız var ne de doğru dürüst internet. Artık kabak tadı verdi.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Bağlantı Hızı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yunus A.
  12 Ağustos
  15:34

  TT telefonla beni aradılar elektrikle ilgili sorun var dediler, bizimle alakası yok diyorlar. Bizde kullanamadığımız internetin Parasını ödüyoruz

 • Yunus A.
  07 Ağustos
  02:13

  Hiçbir değişiklik yok, kullanmadığımız internetin faturasını ödüyoruz. Sadece suçu üzerlerinden Tedaş'a atıyorlar. Evdeki her şey elektriğin bu voltajıyla Çalışır vaziyette de bu elektrik bir tek modemi mi etkiliyor.

 • 30 Temmuz
  16:44

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 29 Temmuz
  11:16

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.