01 Şubat 2014

TTNET Fiber İnternet Aldık Ama Kullanamıyoruz

Aradan geçen 6 / 7 ay sonra Fiber İnternet sokağımıza geldi ve aktif oldu. Türk Telekom yetkilileri tarafından geçen hafta gelen telefonda telefon ve internet başvurumuzu artık yapabileceğimiz belirtildi. Sevindim, hevesle bir TTNET bayisine gittim. 2 sene taahhütlü Fiber İnternet Limitsiz 20mbit Kampanyasına başvurdum.

Bağlantı ekipler tarafından yapıldı, sistemin hazır olduğunu, telefonun aktif olduğunu ancak internetin yarın sabahtan açılacağını belirtmişlerdi.

İnternet 3 gündür çalışmıyor. Aradım müşteri hizmetlerini, İnternet aktif dediler, Fiber şebekede sorun olduğunu söylüyorlar. Peki bunu bu gönderdiğiniz ekip niye kontrol etmez ey TTNET!

Alamadığım hizmetin parasını isteyecek misiniz?

Uğur 134 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön