24 Haziran 2015

TTNET Fiber İnternet!

Hizmet aldığım bölge içinde Fiber internet kutusu bağlanmasına rağmen hizmetim henüz gelmedi. Cadde üzerinde kalan 2 binadan biri olduğumu söyledi genel müdürlük ve 10 gün içerisinde alt yapı çalışması bitecek ve bağlantınız tanımlanacak dediler fakat henüz daha Fiber ile ilgili hiçbir şey göremiyoruz. Beylikdüzü genel müdürlüğündeki arkadaşlar ilgilendiler sıkıntı yok fakat verdikleri cevap "taşeron yok gelince yapılacak! " İyide bu taşeron ne zaman gelecek!

Artun 104 Okunma

Cevaplar

  • Artun'un Teşekkür Mesajı25 Haziran 2015

    İşlem için arkadaşlar bugün geldiler ve bağlantıları yaptılar.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 25.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön