18 Mart 2013

Ttnet Fiber İnternet 2-3 Günde Bir Kesiliyor!

Ttnet fiber internet kullanıyorum,haftada en az 2 gece internetim kesiliyor,müşteri hizmetlerinden bilgi almak istediğimde verdikleri cevap çalışma olduğundan dolayı internetiniz kesiliyor. Tamam da ben o kesilen zamanlarında faturasını ödüyorum. Fatura bir yana gece çalışma yapmam gerekebiliyor bir akademisyen olarak ve tüm işlerim aksıyor, eğer bu durum devam ederse tüketici hakları mahkemesine başvurmayı düşünüyorum.

Mücahit 248 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön