TTNET Fiber İnternet!

Huseyin Y. |

Emek Mahallesi Kuzey sokak No. 13 daire 8 Kocaeli Darıca Bayramoğlu adresinde ikamet etmekteyim. Binamız 2013'te yapılmıştır. Apartmanımızda telefon kutusu yoktur 2013'te bu adrese nakil yaptırdığımız halde çağrı merkezinden bize denilen en yakın zamanda kutu konulacaktır.

Yaklaşık üç sene oldu ne gelen var ne giden. Üç senedir bir türlü nakil olamadık. Bu kadar büyük bir firmanın bu tip sorunları uzun süre çözememesi gerçekten çok üzücü. Biz en yakın zamanda fiber internetin binamıza gelmesini istiyoruz.

Etiketler :

Teknik Servis Kurulum Teknik Servis Süre

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Huseyin Y.
  18 Ekim
  02:20

  SMS le bilgilendirme yapıldığı söylenmiş ama kesinlikle ne SMS le ne telefonla herhangi bir bilgilendirme yapılmamıştır.

 • 17 Ekim
  13:56

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 16 Ekim
  12:09

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.