02 Eylül 2015

TTNET Fiber İnternet...

Reklamlarda fiber internet ağının yaygınlığından bahseden Türk Telekom, 2-3 senedir, bir alt binada olan fiber interneti nedense belki 3 senedir her türlü aramalarıma, her türlü yazışmalarıma rağmen Çorum'un en merkezi yerinde Gazi Caddesi'nde hala bir apartman yukarıya taşıyamamıştır. Bu kanaldan da şikayet ediyorum ama eminim yine hiçbir şey yapılmayacak. Fiber internet gelecek diye fiber destekli modem aldım 3 sene oldu hala bana ADSL, şimdi ultranet veriyorlar.

Şimdi küçük boşluk bulunan yere Çorum'un en zengin adamı bina dikti. Büyük ihtimal oraya da kurulacak fiber internet yine bizim binaya gelmeyecek. Teşekkürler Türk Telekom. İnanıyorum ki yine boşuna şikayet ediyorum.

Gürcan 35 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön