05 Ocak 2015

TTNET Fiber İntenet Aldım Ama Sadece Modemin Bulunduğu Odadan Bağlanabiliyorum.

TTNET'in 7016213649 hesap No.'lu abonesiyim. Bir sene taahhütlü fiber internet üyesi oldum. Fakat bağlantım modemin bulunduğu oda dışında hiçbir odadan gerçekleşmiyor. Bununla ilgili birkaç defa TTNET müşteri hizmetlerini aradım ve her defasında beni modemin markası olan şirketi aramamı söylediler.

Şirketi aradığımda bana bazı önerilerde bulunarak maille yardımcı olacaklarını söylediler ama mail falan gelmedi. Defalarca aynı durumu yaşadım. Modemde bir problem olsa bile modem TTNET'in verdiği modem. Bu müşteri hizmetleri ile yaptığım telefon görüşmelerinde saatlerce zaman kaybı yaşadım ve olumlu bir sonuç alamadım. Bu konuda TTNET beni ve ailemi hayal kırıklığına uğrattı.

Anil 142 Okunma

Cevaplar

 • Anil 28 Ocak 2015

  Yapılan geri dönüşün kesinlikle yapıcı olmayıp formalite icabı olduğunu düşünüyorum. Problemim hiçbir şekilde çözüme ulaşmadı.

 • Anil 11 Ocak 2015

  Yapılan geri dönüşün kesinlikle yapıcı olmayıp formalite icabı olduğunu düşünüyorum. Problemim hiç bir şekilde çözüme ulaşmadı.

 • Türk Telekom Temsilcisi07 Ocak 2015

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi05 Ocak 2015

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön