27 Ağustos 2013

TTNET Fiber Hizmeti Desteklemediği Halde Abone Yapıp 264 TL Ceza Kestiler!

Fiber interneti desteklememesine rağmen bu hizmeti bana sundular. Evime gelen kabloyu bağlamadılar, gelen görevli elektrikçiye bağlatırsınız dedi gitti. Birkaç gün sonra aradığım da beni yalın internete geçirmişler ve hiç bir bilgilendirme yapılmadı.

Bu hizmeti kabul etmedim. İşlemimi sonlandırmalarını istedim, modemi teslim etmemi istediler. 6 gün içinde iptalini yaptım ve modemi Türk Telekoma teslim ama bana 6 günlük kullanım parası ile birlikte modem parasını da dahil edip 264 TL fatura kesildi. İtiraz edip dilekçe yazdım ama gene de geri dönüp bilgilendirme yapılmadı.

Yaşar 42 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön